• +90 553 563 22 22

 

VIP GELİN ARABASI KİRALAMA;

 

Gelin arabası kiralama hizmetimiz, düğün ve aynı zamanda nişan gibi özel günlerde çiftimizin; kolay, rahat ve güvenli bir şekilde ulaşım yapmasını sağlayan hizmetimizdir.

Aracımız çiftimizin belirlemiş olduğu saat ve adres(ler) doğrultusunda hizmet verir. Çiftin organizasyon alanına ulaşımı, çift yakın akrabalarının ulaşımı gibi organizasyon alanına ulaşımın sağlanması gerçekleştirilmektedir.

Ulaşım hizmetimiz sadece organizasyon alanları ile sınırlı kalmıyor aynı zamanda organizasyon alanı dışında, İstanbul’da belli bir adrese ulaşım sağlamak amacıyla hizmetimizden faydalanabileceğiniz gibi seyahat gibi çok amaçlı olarak da faydalanabilirsiniz.

Aracımızın önemli bir özelliği olarak; geniş iç hacme sahip, konforlu, tam güvenli olması sayesinde adeta bir oda gibidir. Pek çok ekstra hizmet araç içerisinde sunulmaktadır. Aracımız gün boyunca sadece ulaşım hizmeti vermekle kalmaz aynı zamanda bir bekleme ya da özel  görüşme alanı olarak da tercih edilebilir.

Düğün ve nişan organizasyonları oldukça kalabalık organizasyonlardır. Bu özel günlerde çiftimizin mutlu bir zaman geçirebilmesinde organizasyonun iyi bir şekilde planlanmış olması önemlidir. Bu planlar nişan ya da düğün mekanı ile alakalı ayrıntılar dahil olmak üzere bu organizasyon alanına ulaşımın sağlanmasına kadar pek çok aşamayı içermektedir. Dolayısıyla firmamız, sizlere bu özel günlerinizde ihtiyaç duyduğunuz ulaşım hizmetini en iyi bir şekilde karşılıyoruz.

Transfer Of Istanbul olarak araç filomuz oldukça geniştir. Sitemiz üzerinden de görebileceğiniz; Lüks Mercedes Vito ve Volkswagen Caravella modellerimiz, yeni model araçlar olup, düzenli olarak teknik ve hijyenik bakımları gerçekleştirilmektedir.

Çiftimizin talebi doğrultusunda özel İstanbul turu da düzenlemekteyiz. Tur için aynı zamanda çiftimiz ulaşım planı yaparak, gidilmesi gereken özel adresleri belirleyebilir. Aracımız sizlere tüm imkanları sağlıyor;

  • Aracımız geniş ve ferahtır
  • Özel müzik sistemine sahiptir
  • TV sistemi mevcuttur
  • Mini bir buzdolabı bulunmaktadır

Araç içi konforun sağlanması ve uzun bekleme gibi durumlarda çiftimizin sıkılmadan araç içerisinde zaman geçirebilmesini sağlamak adına tüm detayları düşündük.

Araçlarımızın her birisinin teknik, hijyenik ve güvenlik bakımları periyodik olarak gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla güvenlik donanımı, hijyenik olması ve ulaşım konusunda da bir sorun yaşanılmayacağı konusunda emin olabilirsiniz.

 

Firmamıza ulaşmak ve hizmet talebinde bulunmak oldukça kolaydır. Bizlere aşağıda belirtmiş olduğumuz hizmet telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Firma bünyemizdeki personellerimiz, hizmetlerimiz ile alakalı olarak merak ettiğiniz tüm sorulara cevap vermektedir. Sadece bizlere ulaşmanız yeterlidir.

+90 553 563 2222

Hizmetimiz ile ilgili diğer önemli notlar;

  • Aracın süslenmesi tamamen müşterilerimize aittir.
  • Günlük olarak belirlenen hizmet sınırı 10 saattir.
  • Şoför, otopark giderleri ve yakıt giderleri gibi masraflar firmamızca tahsil edilir.
  • Sitemiz üzerinde belirlenmiş fiyatlara KDV dahil değildir.

Bu notlara ek olarak, hizmetimiz ile ilgili merak ettiğiniz bir şey olursa lütfen bize danışmaktan çekinmeyiniz..