• +90 553 563 22 22

Hizmet kalitemizi en iyi şekilde uzman deneyim ve günümüze kadar araç filomuza yaptığımız yatırımlar sayesinde kazandığımız müşteri memnuniyeti ile ifade edebiliriz. Çünkü bizler sektöre giriş yaptığımız zaman günümüze kadar hizmetlerimizde öncelikli olarak müşteri memnuniyetini amaçladık. Bu amaç doğrultusunda sürekli olarak araçlarımızı yenilememiz gerekti. Sonuç olarak günümüzde lüks araç filosu ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ulaşım Sektöründe Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Firmamızın ulaşım sektöründe aktif olarak hizmet verdiği pek çok alan bulunmaktadır. Esasında bu hizmetleri genel bir ifadeyle “özel ulaşım hizmeti” olarak belirtebiliriz. Hizmetlerimizin bir kısmını özel olarak belirtmemiz gerekirse, aşağıdaki hizmet kolları; firmamızın etkin olduğu ulaşım hizmeti kollarını daha iyi bir şekilde anlamanızı sağlayacaktır.

    Havaalanında isminizle karşılama hizmeti
    Havaalanı/Havalimanı Özel Transfer Hizmeti (VIP Transfer)
    Sadece size özel araç
    Şöförle Araç Kiralama Hizmeti
    İstediğiniz şekilde biçimlendirebileceğiniz transfer
    Başka hiçbir misafiri beklememe
    Özel VIP Transfer Hizmeti (Belli bir adresten, belli bir adrese)
    En uygun fiyat garantisi
    Yeni model ve 7/24 araç takip sistemi
    Alanında profesyonel ve güler yüzlü personel
    İstanbul’un Anadolu Yakası, Avrupa Yakası, tüm ilçe ve beldeler dahil transfer hizmetleri gerçekleştirmekteyiz
    Acil ulaşım ihtiyacınıza anında çözüm

    İstanbul Atatürk havalimanı transfer hizmeti
    İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmeti
    İstanbul gelin arabası kiralama
    İstanbul, Bursa, Sapanca, Abant şehir turları
    Bolu Kartalkaya kayak merkezi transfer ve tur hizmetleri
    Bursa Uludağ kayak merkezi transfer ve tur hizmetleri
    Sapanca, Maşukiye, Kartepe kayak merkezi transfer ve tur hizmetleri.
    Kapadokya turu ve transfer hizmeti.

Firmamız, İstanbul havalimanı transfer şirketleri arasında en kapsamlı hizmet anlayışına sahiptir. Misafirlerimizin uçuş bilgileri güncel olarak kontrol edilmekte ve olası aksaklıkların önüne geçilmektedir.

Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

Firmamız tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu nedenle personeller bilinçli, güler yüzlü, her türlü sorularınıza özenle cevap verebilen personeller olmakla birlikte ulaşım sektörü konusunda gerekli teknik bilgi ve donanıma sahip seçilmiş kişilerden oluşmaktadır.

Öte yandan araçlarımız düzenli olarak periyodik teknik, güvenlik ve hijyenik bakımlardan geçmektedir. Araçlarımız yeni model araçlar olup, 7/24 araç takip sistemiyle kontrol edilmektedir. Araç içerisinde pek çok ekstra imkanlar sağlanmaktadır. Bu imkanlar, saatler sürecek olası yolculuklarda bile sıkılmadan araç içerisinde zaman geçirmenizi sağlamaktadır.

Hizmetlerimizde en çok önemsediğimiz bir diğer kriter ise güvenlik olmaktadır. Firma olarak müşterilerimizin tamamen güvenli bir şekilde belirtmiş oldukları adreslere ulaştırılmasından sorumluyuz. Bu sorumluluk aynı zamanda araçlarımız tarafından taşınılan tüm eşyalar için de geçerlidir. Bu anlamda müşterilerimizin rahat olmasını sağlayacak tüm detayları düşündük. Müşterilerimizin tüm eşyaları bizler için özel eşya statüsünde olup, her bir eşya özenle güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir.

Firmamız aynı zamanda fiyatlandırma politikasında da hassastır. Her ne kadar yeni model araçlar ile hizmet versek de, bu fiyatların olması gerekenden çok daha yüksekte olmasını gerektiren bir sebep değildir. Dolayısıyla kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasını benimsemiş bir firma olarak, sunduğumuz tüm ulaşım hizmetlerinde olabilecek en uygun fiyatları sağlamaya özen göstermekteyiz.

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamız, şimdiye kadar pek çok müşterimizin beğenisini kazanmıştır. Hem mevcut olarak sürekli firmamızı tercih eden müşterilerimizi hem de bizleri tercih etmeyi düşünen, yeni müşterilerimizin beğenisini kazanmayı amaçlıyor ve bu doğrultuda hizmet veriyoruz.

Sunduğumuz hizmetler ile ilgili olarak merak edilen tüm sorulara 7/24 cevap veren müşteri destek birimimiz bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinden ise özel araç talebinde bulunabilirsiniz. Sizler web sitemizden kolay bir şekilde talep oluşturduktan sonra, kısa süre içerisinde sizlere geri dönülecek ve belirtmiş olduğunuz bilgiler ile alakalı olarak sizlerden onay alınacaktır.

Kısacası hizmetlerimizi artık sizlere daha kolay bir yoldan sunuyoruz. Yeni model araç filomuz ve uygun fiyat seçeneklerimiz ile her türlü özel ulaşım hizmeti taleplerinizi, yılların tecrübesiyle özenle karşılamaya devam ediyoruz.