• +90 553 563 22 22

Şehirlerarası Seyahat

COVID-19 Corona virüs salgını sebebiyle herkesin bundan sonraki yaşantısında artık hijyen konusunda daha hassasiyet gösterdiği şu günlerde uçak veya otobüs yolculuklarında daha temkinli yaklaşmaktayız.

Bu sebeple üzerimize düşen görevin farkında olarak tüm hijyen kurallarına uygun şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Araçlarımız düzenli şekilde dezenfekte ediliyor.

Sürücülerimiz bu konuda eğitimli ve gerekli sağlık taramaları da yapılmaktadır.

Şehirlerarası ulaşım için vito transfer araçlarının özellikle 3-4 kişilik Aileler için hem hesaplı hem de ayrı ayrı uçak bilet parası vermektense bu şekilde size özel bir transfer aracı kiralamak çok daha uygun olup keyifli ve güvenli bir seyahat etmenize olanak sağlamaktadır. Araç içi kolonya, su ve wifi internet ücretsiz hizmetlerimizdendir. Üstelik extra uzun bagajlı vito araçlarımızda ek ücret olmadan bolca eşya/valiz taşıyabilme olanağı siz değerli misafirlerimiz için sunulmaktadır.

İstanbul - İzmir Çeşme Transfer , İstanbul - Muğla Bodrum Transfer , İstanbul - Mersin Transfer , İstanbul - Marmaris Transfer , İstanbul - Antalya Transfer , İstanbul - Trabzon Transfer sıklıkla talep aldığımız bölgeler arasındadır.

Istanbul'dan hareketli veya İstanbul'a varışlı tüm şehirler arası yolculuğunuz için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Rahat, güvenli ve keyifli bir yolculuk için bizimle iletişime geçin:)

WHATSAPP'TAN TEKLİF AL