• +90 553 563 22 22

SIKÇA SORULAN SORULAR:

Websitenizden kredi kartı kullanmadan rezervasyon oluşturabilir miyim?
Evet, Websitemiz üzerinden kredi kartı kullanmadan araçta nakit seçeneği ile havalimanı transferinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.
 
Rezervasyon esnasında gidiş-dönüş olarak aynı anda kayıt oluşturabilir miyim?
Evet, Rezervasyonunuzu gidiş dönüş havalimanı transfer olarak oluşturabilirsiniz.
 
Rezervasyon oluşturduğumuzda, araçta başka yolcu bulunur mu?
Hayır, Oluşturduğunuz havalimanı transferi rezervasyonunuzda sizden başka yolcu bulunmayacağını  garanti ederiz.
 
Rezervasyon esnasında, yolcuların isim soyisimleri ve diğer bilgileri yazmak neden zorunlu?
Ulaştırma Bakanlığına bağlı olarak çalıştığımızdan yönetmelik gereği tıpkı Havayolu taşımacılığında da olduğu gibi  Karayolu taşımacılığında da araçta bulunacak yolcuların isim soyisim TC Kimlik No/Pasaport No gibi bilgilerin Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın online sistemine tarafımızdan girilmesi yasal zorunluluk haline gelmiştir. 
 
Rezervasyon yaptığımda hemen onaylanır mı?
Rezervasyonunuzu yaptığınızda belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize onay maili gelecektir. Gelen kutunuza düşmemişse lütfen gereksiz/spam kutusunu kontrol ediniz. Ayrıca birkaç saat içerisinde WhatsApp operasyon hattımızdan tarafınıza ilaveten onay mesajı gelecektir. Bu sebeple size ulaşabilmemiz için irtibat numaranızı ülke kodu dahil doğru yazdığınızdan emin olmalısınız.
 
Uçağım rötar yaparsa ne olacak? Ekstra ücret ödemek durumunda kalır mıyım?
Uçağınız rötar yapsa bile vermiş olduğunuz uçuş kodundan takibini sağlıyoruz. Uçağınızın rötarı sebebiyle yaşanan gecikmelerde ekstra ücret ödemezsiniz.
 
Seyahat planım değişirse ücretsiz iptal edebilir miyim?
Uçağınızın iniş saatinden 6 saat öncesine kadar mazeretsiz olarak havalimanı transfer rezervasyonunuz için iptal yada değişiklik yapabilirsiniz. Belirtilen süre dahilindeki iptal bildirimlerinde ödeme yapılmışsa %100 tarafınıza iade edilir. WhatsApp hattımızdan kolaylıkla iptal/değişiklik bildiriminde bulunabilirsiniz.
 
Uçak iniş yaptıktan sonra araç bizi nekadar süre bekler?
Uçağınız iniş yaptıktan sonra 90 dk ücretsiz bekleme süresi vardır. Bu süre sonundan itibaren her 30 dakikada bir 150 TL bekleme ücreti ekstra olarak yansıtılır.  Uçağınızın inişinden itibaren 120 dakika sonunda telefonunuzdan iletişime geçilemeyip veya yolcu kaynaklı herhangi bir sebeple transferin kullanılamaması durumunda, araç sizi beklediğinden dolayı %100 No-show ücreti tarafınızdan tahsil edilir veya önceden ödeme yapılmışsa iadesi yapılamaz.
 
Bulunduğum yerden Havalimanına transfer için araç beni nekadar süre ekstra bekler?
Hotel'den veya Adresten, Havalimanına dönüş transferi için hareket saatinden itibaren en fazla 20 dk araç adreste veya hotel'de bekler. 20dk süre sonunda adreste yolcu yoksa veya gelmemişse rezervasyon kullanılmış sayılır ve Noshow ücreti yansıtılarak tarafınızdan tahsil edilir. Ödeme yapılmışsa iade yapılamaz.
 
Danışmak istediğiniz tüm konular için WhatsApp operasyon hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. (+90 553 563 2222)
 

Direkt WhatsApp'a Bağlanmak İçin Tıklayınız.