• +90 553 563 22 22

Eşsiz Kapadokya'ya seyahat edin ve tüm inanılmaz güzelliğine hayran olun! Peri bacaları, kaleler ve yeraltı şehirleri sizi şaşırtacak…

Tur, eşsiz peri bacalarına hayran olma şansına sahip olacağımız güzel Devrent Vadisi'nde başlıyor. Daha sonra büyük ve eski bir manastır merkezi olan Zelve Açık hava müzesi geliyor. Daha sonra, nadir mantar şekilli zirvelerin tadını çıkarmak için Pasdabag, Monks Vadisi'ne gideceğiz ve öğle yemeği için mola vereceğiz. Yüzlerce yıl öncesine dayanan Hıristiyan kiliselerinin büyüleyici kalıntılarına hayran kalacağımız Göreme açık hava müzesini takip ediyor. Turun sonunda Uçhisar'daki nadir kayalık Kale'yi ziyaret edeceğiz!

Dahil
-Tüm İstanbul ve İzmir'de belirtilen transferler
- İzmir'e çift yönlü uçak bileti
- Efes’te lisanslı rehberler
-Giriş bedeli
-Öğle yemeği

Hariçler:

-Kişisel giderler

-Sürücüyü ve kılavuza ipucu
-İçecekler
-Farklı şekilde belirtilmediği sürece her şey

Notlar:
- Şoförümüz sizi sabah erkenden 04:40 - 05:00 saatleri arasında otelinizden alacak. Kayseri ya da Nevşehir'e erken uçağı yakalamak için sizi havaalanına götürecek.
- Havalimanına varışta, personelimiz sizi Kapadokya'ya (yaklaşık bir saat) transfer etmek için isminizle bir işaret tutmanızı bekliyor olacak.
- Turun bitiminden sonra İstanbul'a uçuşu yakalamak için sizi havalimanına transfer edeceğiz. Havaalanına varışta, personelimiz sizi otele transfer etmenizi bekliyor olacak..